ДЕВЕЛОПЕР
BUDHOUSE GROUP

Budhouse Group - інвестиційно-девелоперська група компаній, працююча на ринку нерухомості України з 2006 року. Активна фаза розвитку компанії почалася в 2009 році. Budhouse Group є частиною великого інвестиційного і промислового холдингу, що має активи у сфері енергетики, сільського господарства і нерухомості.

На сьогодні Budhouse Group сфокусований на масштабних проектах нерухомості в різних регіонах України. Компанія володіє 3 великими торговими центрами у Львові (Forum Lviv), Херсоні (Fabrika) і Черкасах (Lubava), а також великим готельно-офісним комплексом в Запоріжжі (Khortitsa Palace), офісними центрами в Києві. Загальна площа реалізованих проектів складає понад 200 000 кв. м. Крім того, в 2020 планується відкриття нового найбільшого торгово-розважального центру в Харкові (Nikolsky), а також на різних стадіях готовності знаходяться великі проекти в Києві, Запоріжжі, Одесі і інших містах загальною площею понад 500 000 кв. м

Ми є членами EBA (European Business Association), надійним партнером і маємо бездоганну репутацію на ринку. Компанія неодноразово проходила перевірки найбільших міжнародних інвестиційних і комерційних структур, таких як EBRD, Starwood, Inditex, Multi Corporation B.V, ЧБТР, Barclays Bank (Suisse) SA, UBS AG, UniCredit Bank Austria AG. Крім того, щорічно компанія світового класу Pricewaterhouse Coopers виконує консолідовану фінансову звітність згідно з міжнародними стандартами, а компанія CB Richard Ellis виконує щорічну оцінку наших активів. Проекти "Будхаус Груп" неодноразово були лауреатами і переможцями національних профільних конкурсів, а також учасниками міжнародних виставок. Компанія є активним членом ICSC (Міжнародна Рада Торгових Центрів) і Конфедерації Будівельників України.